Plupp Plupp Plupp Plupp
Results
Ladies
Results
Men
Start på
svenska
Start in
English
pil RESULTS 2011

Challenge Eugene Fillol 2011
Ladies Epee

Overall ranking

 Ranking 

 Name 

 First name 

 Country 

 Club 

 

 1 

 SAPIN-DORNACHER 

 Maria 

 SUI 

 CER 

 

 2 

 KARLSSON 

 Jeanette 

 SWE 

 FKC 

 Best junior fencer 

 3 

 DORDEVIC 

 Larisa 

 SWE 

 ARA 

 

 3 

 NORBERG 

 Agnes 

 SWE 

 LFK 

 

 5 

 ROBERTSSON 

 Hillevi 

 SWE 

 WFF 

 

 6 

 STEPHAN 

 Susanne 

 GER 

 UF 

 

 7 

 HAARLEM 

 Sophie 

 SWE 

 FFF 

 

 8 

 RUNOLD 

 Vendela 

 SWE 

 FFF 

 

 9 

 ERIKSSON 

 Ida 

 SWE 

 WFF 

 

 10 

 FUSONI 

 Carolina 

 FIN 

 MM 

 

 11 

 ANDRÉN 

 Louise 

 SWE 

 MF19 

 

 12 

 NAHTMAN 

 Evelina 

 SWE 

 DIF 

 

 13 

 ÖSTERDAHL 

 Rebecka 

 SWE 

 GoFK 

 

 14 

 STIBLERT 

 Anna 

 SWE 

 GFK 

 

 15 

 ÖBERG 

 Katarina 

 SWE 

 ARA 

 

 16 

 ÅSTRÖM 

 Nina 

 SWE 

 ARA 

 

 17 

 ÖSTMAN 

 Cecilia 

 SWE 

 UF 

 

 18 

 SIEVERT 

 Sofia 

 SWE 

 FKC 

 

 19 

 PENTTINEN 

 Anna-Riikka 

 FIN 

 HFM 

 

 20 

 LARSSON 

 Siri 

 SWE 

 SAF 

 

 21 

 VESTERGÅRD 

 Jannica 

 SWE 

 SSIF 

 

 22 

 FRISK 

 Camilla 

 SWE 

 UF 

 

 23 

 ÅKERSTRÖM 

 Sara 

 SWE 

 SSIF 

 

 24 

 HEDIN 

 Caroline 

 SWE 

 SSIF 

 

 25 

 SALMINEN 

 Jutta 

 FIN 

 EM 

 

 26 

 SCHÖNBERG 

 Ingrun 

 GER 

 FGSE 

 

 27 

 ARMENTEROS ENGLESON 

 Sofia 

 SWE 

 SSIF 

 

 28 

 WEYER 

 Ingrid 

 NOR 

 OSI 

 

 29 

 JOHNSSON 

 Annie 

 SWE 

 DIF 

 

 30 

 SÖDERBERG 

 Karin 

 SWE 

 UF 

 

 31 

 RASMUSSEN 

 Linn 

 SWE 

 UF 

 

 32 

 CLAUSEN 

 Lina 

 SWE 

 DIF 

 

 33 

 ELGSAAS-VADA 

 Ingrid 

 NOR 

 OSI 

 

 34 

 IHRFORS 

 Jane 

 SWE 

 FFF 

 

 35 

 BÆCKLUND 

 Margareta 

 SWE 

 FFF 

 

 


Document Engarde - 2011-03-27 22:02:47
 

Challenge Eugène Fillol 2011
Mens Epee

Overall ranking

 Ranking 

 Name 

 First name 

 Country 

 Club 

 

 1 

 SUNDMAN 

 Joar 

 SWE 

 FFF 

 

 2 

 GOMEZ 

 Andres 

 SWE 

 FFF 

 

 3 

 FORSSE 

 Tor 

 SWE 

 FFF 

 

 3 

 TIVENIUS 

 Jan 

 SWE 

 FFF 

 

 5 

 MANCEWICZ 

 Pawel 

 SWE 

 GoFK 

 

 6 

 LINDBLAD 

 Lars 

 SWE 

 FFF 

 

 7 

 HERBERN 

 Stian 

 NOR 

 BYF 

 Best junior fencer 

 8 

 HARMENBERG 

 Karl 

 SWE 

 FFF 

 

 9 

 TÄNG 

 Oskar 

 SWE 

 GFK 

 

 10 

 WIKHOLM 

 Erik 

 SWE 

 HGIF 

 

 11 

 ALSTON 

 Vincent 

 SWE 

 FFF 

 

 12 

 SAMUELSSON 

 Anton 

 SWE 

 GFK 

 

 13 

 BERG 

 Jörgen 

 SWE 

 SAF 

 

 14 

 ROSLANDER 

 Kasper 

 FIN 

 HABDA 

 

 15 

 VON PLATEN 

 Philip 

 SWE 

 KF99 

 

 16 

 JOUFFRAY 

 Jean-Baptiste 

 FRA 

 DIF 

 

 17 

 INGERDAL 

 Mats 

 SWE 

 SAF 

 

 18 

 MAREND 

 Alexander 

 SWE 

 GoFK 

 

 19 

 BERG NIEMELÄ 

 Elias 

 SWE 

 UF 

 

 20 

 DOWNES 

 Adam 

 SWE 

 GFK 

 

 21 

 EGERTZ-SKAANES 

 Oskar 

 SWE 

 A6 

 

 22 

 JARL 

 Henrik 

 SWE 

 UF 

 

 23 

 BERG NIEMELÄ 

 Anton 

 SWE 

 UF 

 

 24 

 GUSTAVSSON 

 Christian 

 SWE 

 FFF 

 

 25 

 BERGDAHL 

 Erik 

 SWE 

 FFF 

 

 26 

 SIEVERT 

 Thomas 

 SWE 

 Scar 

 

 27 

 CHAMBERS 

 Benedict 

 IRL 

 FFF 

 

 28 

 DANIELSON 

 Martin 

 SWE 

 SAF 

 

 29 

 AGERBERG 

 Niklas 

 SWE 

 SAF 

 

 30 

 NYGÅRD 

 Oskar 

 SWE 

 WFF 

 

 31 

 JOHNSSON 

 Fredrik 

 SWE 

 DIF 

 

 32 

 HJORVARD 

 Lukas 

 SWE 

 FFF 

 

 33 

 LINDGREN 

 Carl 

 SWE 

 LFK 

 

 34 

 JOHANSSON 

 Klas 

 SWE 

 EGF 

 

 35 

 WARG 

 Jonathan 

 SWE 

 GoFK 

 

 36 

 DORDEVIC 

 Denis 

 SWE 

 ARA 

 

 37 

 WAHLGREN 

 Rasmus 

 SWE 

 GoFK 

 

 38 

 STRÖM 

 Johan 

 SWE 

 FFF 

 

 39 

 LOMBACH 

 Wilhelm 

 SWE 

 DIF 

 

 40 

 LINDQUIST 

 Peter 

 SWE 

 GFK 

 

 41 

 KÖRLINGE 

 Max 

 SWE 

 FFF 

 

 42 

 LINDÉN 

 Sebastian 

 SWE 

 FFF 

 

 43 

 THULLBERG 

 Tor Axel 

 SWE 

 FFF 

 

 44 

 TOSCANO-WESTMAN 

 Erik 

 SWE 

 FFF 

 

 45 

 BENSON 

 Lennart 

 SWE 

 SAF 

 

 46 

 MARELIUS 

 Fredrick 

 SWE 

 FFF 

 

 47 

 SJÖDAHL 

 Fredrik 

 SWE 

 SAF 

 

 48 

 SKAANES 

 Martin 

 SWE 

 A6 

 

 49 

 STYMNE 

 Jakob 

 SWE 

 DIF 

 

 50 

 ÖSTERDAHL 

 Andreas 

 SWE 

 GoFK 

 

 51 

 OXENSTIERNA 

 Alexander Sr 

 SWE 

 DIF 

 

 52 

 JOKINEN 

 Simon 

 SWE 

 UF 

 

 53 

 NILSSON 

 Malte 

 SWE 

 DIF 

 

 54 

 PATKOS 

 Stefan 

 SWE 

 SSIF 

 

 55 

 FRANZEN 

 Peter 

 SWE 

 FFF 

 

 56 

 NIKLASSON 

 Carl 

 SWE 

 WFF 

 

 57 

 SUNDKVIST 

 Petter 

 SWE 

 MF19 

 

 58 

 ERIKSSON 

 Oliver 

 SWE 

 FFF 

 

 59 

 ELFVERSON 

 Göran 

 SWE 

 UF 

 

 60 

 ENGSTRÖM 

 Urban 

 SWE 

 EGF 

 

 61 

 BERGSTRÖM 

 Viktor 

 SWE 

 FFF 

 

 62 

 KJELLSSON 

 Mattias 

 SWE 

 SSIF 

 

 63 

 BOLLE 

 Fredrik 

 SWE 

 SSIF 

 

 64 

 SANDGREN 

 Erik 

 SWE 

 SSIF 

 

 65 

 BRÅVANDER 

 Per 

 SWE 

 SSIF 

 

 66 

 SAHLBERG 

 Martin 

 SWE 

 SSIF 

 

 67 

 GIDMARK 

 Anders 

 SWE 

 SSIF 

 

 68 

 TELLANDER 

 Felix 

 SWE 

 LFK 

 

 69 

 HOFMANN 

 Jan Hendrik 

 SWE 

 WFF 

 

 70 

 WARG 

 Jonny 

 SWE 

 GoFK 

 

 70 

 WENDT 

 Carl-Henrik 

 SWE 

 FFF 

 

 70 

 EGERTZ-SKAANES 

 Lukas 

 SWE 

 A6 

 

 70 

 HAGLUND 

 Daniel 

 SWE 

 KFK 

 

 70 

 WILLEMO 

 Jakob 

 SWE 

 GoFK 

 

 

 

 

 
Document Engarde - 2011-03-27 22:16:37